~VARTAMIAN~

Forum Gildii Vartamian, Draenor EU, World of Warcraft

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-03-05 19:31:27

Shezz
Administrator
Dołączył: 2019-03-05
Liczba postów: 14
WindowsChrome 71.0.3578.98

Witaj!

Jeśli przyjąłeś moje zaproszenie, musisz wiedzieć - niezależnie od tego ile czasu rozmawialiśmy - że jesteś w pewien sposób wybrany. Do tej pory, nie wiem jak Ty, ale prześlizgnęłam się przez parę gildii. Wciąż nie czułam się jak w domu. Wciąż czegoś mi brakowało. Dziś wiem czego - jedności. Do tej pory czat gildii był dla mnie tylko zielonymi literkami, które najczęściej tylko zawadzały w interfejsie. Rajd? Przecież jestem zmęczona po pracy, nie chce mi się... Nie miałam najmniejszej ochoty na słuchanie dwóch tuzinów ludzi mówiących z rozmaicie łamanym językiem angielskim. W końcu się poddałam, zablokowałam możliwość zapraszania mnie do gildii i olałam temat. Czegoś mi jednak brakowało nadal. Nie tęskniłam za starą gildią, a gdzie tam. Brakowało mi czegoś innego. Poczucia przynależenia, tworzenia, świadomości iż mogę liczyć na grupę znajomych i nie bać się, że ktoś mi zepsuje wysoki klucz M+. Nie mogąc tak długo znaleźć tego czego szukam, doznałam olśnienia - przecież mogę to STWORZYĆ! A Ty.. a Ty możesz mi pomóc.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
eastcityrpg - livesportschatudolasa - xbeecraft-forum - tibiaever - wariaty